Kontakta oss på Polymertekniska Institutet

POIN.SE

KONTAKTA VÅRA MEDARBETARE

Joakim Wiedesheim

Joakim Wiedesheim

VD

Telefon 070-942 39 93
joakim@polymerinstitutet.se

Christel Frost

Christel Frost

Ekonomi

Telefon 070-855 99 19
christel@polymerinstitutet.se

Hans–Erik Strömvall

Hans–Erik Strömvall

Konsult

Telefon 070-826 11 12
hans-erik@polymerinstitutet.se

Magnus Lundh

Magnus Lundh

Projektledare

Telefon 070-531 30 98
magnus@polymerinstitutet.se

Ida Hallqvist

Ida Hallqvist

Projektassistent

Telefon 070-551 90 66
ida@polymerinstitutet.se

Martin Wiedesheim

Martin Wiedesheim

Projektassistent

Telefon 073-334 34 98
martin@polymerinstitutet.se

Marika Rudén

Marika Rudén

Projektledare

Telefon 076-135 61 55
marika@polymerinstitutet.se

Frida Nilsson

Frida Nilsson

Marknadsföring / Kommunikation

Telefon 076-246 93 92
frida@polymerinstitutet.se

FÖLJ OSS PÅ LINKEDIN

Vi uppdaterar kontinuerligt om våra kurser och utbildningar, nyheter och information från branschen, samt om vår vardag. Klicka på ikonen för att komma till våra LinkedIn, välkommen in och följ oss!

POLYMERINSTITUTET PÅ LINKEDIN

KONTOR

Polymertekniska Institutet Sverige AB
Lundbyvägen 11
331 53  Värnamo

JOAKIM WIEDESHEIM

Tel. 070-942 39 93